Partneři

Centrum FotoŠkoda – to jsou komplexní fotografické služby pod jednou střechou. Profesionálně vyškolení prodejci poradí s výběrem fotografické techniky jak začínajícím, tak profesionálním fotografům. Zákazníci naleznou širokou škálu poskytovaných služeb a produktů nabízených v kamenné prodejně i prostřednictvím internetového obchodu www.fotoskoda.cz .

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost patří mezi nejvýznamnější provozovatele městské hromadné dopravy na území České republiky. Každodenně v Praze a přilehlém regionu přepravíme cestující téměř dvěma tisíci vozidel metra, tramvají a autobusů.

PRECIOSA se jako přední světový producent broušeného křišťálového skla soustředí především na výrobu strojně broušených šatonů, perlí, ověsků a jiných bižuterních kamenů a komponent špičkové kvality v širokém sortimentu. Vyrábí lustry z českého křišťálu i moderní osvětlení, exkluzivní křišťálovou bižuterii a dárky i kameny z kubické zirkonie pro šperky.

Čs. časopis pro fyzikuČeskoslovenský časopis pro fyziku je český a slovenský populárně-vědecký časopis vydávaný Fyzikálním ústavem Akademie věd ČR, v. v. i. určený nejen pro odbornou fyzikální veřejnost, ale i poučené laiky. ČČF nabízí aktuality, referáty, články seznamující s historií fyziky, rozhovory,  náměty a postřehy k nejrůznějším tématům, životní příběhy českých a slovenských fyziků, recenze odborných knih, zprávy, články z oblasti  vzdělávání, témata tzv. "ve zkratce" obsahující stručně a přehledně zpracovaná obecnější témata a příklady z fyzikálních olympiád, včetně správného řešení.

V roce 2011 jsme obnovili vydávání legendárního čtrnáctideníku 100+1 zahraniční zajímavost. Naším cílem je navázat na tradici a legendu „stoplusjedničky“ a dále ji rozvíjet. 100+1 je nyní nejstarší doposud vycházející časopis tohoto typu na českém trhu. Jsme se svými čtenáři již od roku 1964 a tento rok slavíme 50. let!

Časopis ABC vychází nepřetržitě od roku 1957 a dodnes patří v segmentu časopisů pro děti a mládež k nejznámějším. V současnosti se jedná o nejprodávanější dětský časopis u nás, a to bez ohledu na tématické zaměření. ABC se stále drží svého původního poslání, tedy popularizace vědy a techniky a je hojně využíván jako doplňkový zdroj výuky na druhém stupni základních škol a v nižších ročnících škol středních.

Technický server z rodiny iDnes.cz věnující se audiu, videu, počítačům, internetu, vědě a technice. Mediální partner festivalu.

Science centrum iQpark v Liberci nabízí několik set interaktivních exponátů ze světa přírodních věd a fyziky. Hrajte si, experimentujte a poznávejte! U nás je Věda zábava! K tomu lektorské programy pro školy, unikátní science show a laboratoře pro školy.

AVAST Software, výrobce nejpopulárnějšího antivirového řešení na světě, svými bezpečnostními aplikacemi chrání přes 184 milionů počítačů a mobilních zařízeních. AVAST má více jak 25 let zkušeností, je tak jednou z nejstarších společností v oblasti bezpečnosti a pokrývá celé portfolio od bezplatného antiviru pro PC, Mac a Android po premiové produkty a služby pro firmy. Kromě toho, že je celosvětově velmi dobře hodnocen zákazníky na populárních portálech poskytující programy ke stažení, získal avast! certifikace od takových autorit jako VB100, ICSA Labs nebo West Coast Labs.

Firma National Instruments dodává hardware a software pro měření a řízení pomocí počítačů. Její produkty se uplatní všude tam, kde je potřeba vyměňovat signály mezi počítačem a „reálným“ světem.

ZONER software, a.s. Vyvíjíme nejpopulárnější program na práci s digitální fotografií v České republice –Zoner Photo Studio. Dvacet let působíme v IT, deset se zabýváme digitální fotografiía to nejen softwarem, ale také knihami, kurzy či webovou galerií Zonerama.

Přírodovědecký časopis se 140 letou tradicí.

Měsíčník Digitální foto magazín je určen pro ty, kteří se chtějí naučit kreativně fotografovat. Z toho důvodu je převážná část obsahu zaměřena na nejrůznější fotografické techniky, praktické rady a tipy. Ty jsou doplněny rozhovory se zahraničními profesionály a nezávislými testy nejžádanějších fotoaparátů, objektivů a jiné fototechniky. V každém vydání najdete CD s desítkami minut videotutorialů o úpravách ve Photoshopu.

Firma AARON je již 16 let zapsána do povědomí milovníků fotografické techniky jako speciálka na digitální fotoaparáty a příslušenství. Dále se zaměřuje na videokamery, na fotopráce (včetně průkazových fotografií) a nově například na tablety. Zboží je možné vybrat si jak v kamenných prodejnách, tak i v internetovém obchodě www.aaron.cz.

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací. První pobočka IBM v České republice byla založena již v roce 1932 jako první pobočka v regionu střední a východní Evropy a jako šestá v celé Evropě. Převažujícíčinností IBM v České republice je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně služeb konzultačních.

Expresradio je hudební rádio zaměřené na specifika metropole se širokým přehledem. Ten uplatňuje především ve svých pořadech a v hudbě, která je odlišné od ostatních rádiích.

EIZO Europe GmbH je dceřinou společností EIZO Corporation, celosvětově působícího japonského lídra ve výrobě špičkových monitorů. Nabízí obsáhlý sortiment monitorů prokancelářské, grafické a herní aplikace a také pro průmyslovou a lékařskou branži. Všechny výrobky společnosti EIZO přesvědčují vynikající kvalitou a vysokou mírou spolehlivosti aergonomie.